google
Małgorzata Strzyżewska
14 października 2022

Dziękujemy za sprawnie poprowadzony projekt wnętrza domu. Efekt urzekł nas i naszych gości. Współpraca układała się od początku do końca bez zarzutu w miłej i profesjonalnej atmosferze. Wszystkim życzymy takiej współpracy z projektantem

google
Marcin
3 października 2022

Pan Michał wykonywał dla nas projekt zmiany aranżacji domu jednorodzinnego. Zakres prac obejmował także instalacje elektryczną. Trudnością była już zastana dość zdefiniowana estetyka domu. Wyraźnie oddane zostały preferencje co do stylu oraz przewidywany budżet, jaki planowaliśmy przeznaczyć na tę inwestycję. Pan Architekt potrafi słuchać oraz wyciągać wnioski z rozmowy. Ważne też, że umie nie zgodzić się z wizją inwestora używając odpowiedniej argumentacji. Zostały przedstawione propozycje, rysunki wykonawcze oraz fotorealistyczne wizualizacje i proponowany zestaw wyposażenia. Niektóre meble zostały zaprojektowane pod wymiar, co bardzo ułatwiło ich realizacje i uzyskanie dobrej wyceny. Podczas realizacji Architekt służył pomocą. Kontakt zawsze był od ręki. To pasjonat. Nie biznesmen architekt drenujący kieszenie polecając tylko zaprzyjaźnione sklepy. Dużo z naszego wyposażenia jest z Ikei czy innych sieciówek, a to co musi być markowe typu armatura łazienkowa jest prima sort. Dzisiaj, po trzech latach od remontu wnętrze jest nadal aktualne, a kompozycja otwarta. Funkcjonalność zaproponowanego układu bardzo dobra. Ważne, że jest miejsce na naszego ducha, a nie tylko ołówek architekta. Nadal budzi podziw wśród naszych gości. Podjęliśmy jeszcze w współpracę przy projekcie kolejnej łazienki, a w planach mamy też otoczenie domu oraz elewację. Generalnie polecam każdemu współpracę z solidnym architektem, gdyż to sumując oszczędność pieniędzy i czasu. A w szczególności polecam Pana Michała Hoffmanna. Pozdrawiamy , Marcin, Ada i mała Jagienka :)

google
Katarzyna Musiolowska
1 października 2022

Szczerze polecam usługi Pana Michała. Wykonywaliśmy remont wraz ze zmianą układu pomieszczeń, profesjonalista w każdej dziedzinie zaczynając od projektu poprzez dobór materiałów budowlanych kończąc na wyposażeniu. W trakcie realizacji projektu dostępny dla ekip jeżeli pojawiają się jakieś wątpliwości bądź zapytania. Dzięki niemu nasza domowa rewolucja przebiegła sprawnie i szybko. Teraz tylko pozostaje nam polecać i cieszyć się naszym nowym mieszkaniem ?

google
Mateusz Rozynek
30 września 2022

Polecam usługi Michała. Z sukcesem miałem przyjemność współpracować z nim na dwóch płaszczyznach: 1. Realizacji kompleksowego projektu architektury wnętrz podczas generalnego remontu i przebudowy mojego domu - włącznie z projektami instalacji sanitarnej i elektrycznej. Bardzo fajny projekt poprowadzony od pierwszego spotkania po konsultacje wykonawcze. Zadowolony, komfortowo mieszkam do dzisiaj :) 2. Realizacji kompleksowej systematyki wnętrz dla tworzonej obiektów sieci franczyzowej. Również bardzo dobrze wykonany projekt poprowadzony od pierwszego spotkania po konsultacje wykonawcze lokalu wzorcowego, obiekty sieci są dostępne obecnie w całej Polsce. Dobry, fachowy, zaangażowany architekt o świetnych pomysłach i elastycznym podejściu.

google
Bartek Berlinski
26 sierpnia 2019
google
Marcin Adamski
29 sierpnia 2018

Umiejętne dopasowanie klimatu projektu do oczekiwań klienta. Otwartość na inicjatywę klienta i umiejętność taktownego zwrócenia uwagi, w przypadku braku jego "estetycznej ogłady" ; ) Polecam usługi pana Michała.

google
Mateusz Kochanowski
10 lutego 2017

Gorąco polecam. Profesjonalizm i doświadczenie na najwyższym poziomie.

google
Anna Brychcy
21 stycznia 2016

Ogromnie polecam! profesjonalizm, otwartosc na sugestie, cierpliwosc. Dbałosc o szczegóły, styl, charakter wnętrz, ale tez wyczucie potrzeb i estetyki klienta.

Dziękujemy za współpracę. Polecamy.

google
Mariusz Lipiński
13 grudnia 2015

Polecam! świeże spojrzenie na architekturę, kompleksowe usługi. Konkurencyjna cena i rzetelność. Firma jest profesjonalna, Pan Michał ma świetne pomysły, realizacja przebiega bezproblemowo i w terminie.